HAKKIMIZDA 

Hikayemiz

Faiend Home 2020.Yılında genç iki girişimci tarafından kuruldu, zamanın gelişmesi ile birlikte insanların tüketim alışkanlıklarında çok hızla değişmektedir. Buna bağlı olarak evimizde artık çok yalnız değiliz kimin köpeği kimin ise kedisi var, bazılarımızın ise bebekleri ve küçük çocukları var. Evimizde en çok zaman geçirdiğimiz alanlardan biri ise koltuk ve kanepelerimizdir. Bazen oturur televizyon izleriz bazen ise uyuruz dolaysıyla koltuk ve kanepelerimiz de zamanla aşınmak ve yıpranmaktadır. Kumaşı yıpranan mobilyamızı ise kaplama veya döşeme yapmamız gerek ama günümüzün şartlarında artık bir koltuk takımı kaplattırmak neredeyse koltuk takımı fiyatına denk gelmekte ve bu durum pahalı bir maliyet gerektirmektedir.  Bu sorunu çözmek ve insanların hayatına kolaylık sağlayabilmek için biz Faiend Home olarak uygun fiyata kaliteli ve kullanışlı likralı esnek koltuk ve kanepe kılıfı üretmekteyiz, bügüne kadar binlerce evde koltuk kılıflarımız kullanılmakta ve müşterilerimizi memnun etmekteyiz ve her geçen gün bu alanda yenilik üretmeye devam edeceğiz.

Misyonumuz 

İnsanların evde ve işte hayatlarını kolaylaştıracak örtü ve Tekstil Dekorasyon ürünleri üretmek ve en az masraf ile en yüksek verimi alacakları tekstil ürünleri ve ürettiklerimizi en hızlı ve güvenilir bir şekilde insanlara ulaştırmaktır. 

Vizyonumuz

Ürünlerimiz sayesinde insanların evini güzelleştirmek evde yıllarca aynı mobilyayı görmek bazen değiştirme isteği doğurmaktadır. ama ürettiklerimiz sayesinde insanları koltuk kanepelerini yeni bir görünüme kavuşturarak bu alanda yapacakları büyük masraflardan kurtarmaktır. böylelikle tüketim çılgınlığını yavaşlatabilmek, bu sayede insanları mobilyalarının ömrünü uzatarak daha fazla ağacın kesilmesini önlemek ve ağaçları koruyarak dünyayı daha yeşil ve güzelliğe kavuşturmaktır.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR